دسته: عمومی

علت درد زانو هنگام بلند شدن

بعضی از افراد از درد زانو هنگام بلند شدن شکایت دارند، البته این افراد معتقدند بعد از اینکه بلند می شوند و چند قدمی راه می روند این درد کاهش پیدا می کند. اگر علت این درد را بدانید و بتوانید آن را درمان کنید از این مشکل رهایی پیدا می کنید. با ما همراه باشید تا علت درد زانو هنگام بلند شدن را

آیا لیزر موهای زائد باعث نازایی می شود؟

اگر از روش های سنتی حذف مو مانند تراشیدن خسته شده اید، ممکن است علاقه مند باشید موهای زائد را بوسیله لیزر حذف کنید. برای انجام لیزر باید به متخصص پوست یا افراد واجد شرایط مراجعه کنید، اما برای همه ما اتفاق افتاده است هنگامی که اقدام به کاری می کنیم، شایعات بسیاری درباره آن می شنویم.

علت خشکی دهان بعد از بیدار شدن خواب

خشکی دهان که کسروستوما نامیده می شود، شرایطی نسبتا شایع است که اکثر مردم آن را تجربه می کنند. خشکی دهان زمانی صورت می گیرد که دهان بزاق کافی تولید نمی کند. بعضی افراد ممکن است فقط در موارد خاص دچار خشکی دهان شوند، اما برخی دیگر ممکن است زمان های بیشتری با این معضل روبرو شوند.

ترکیب گلاب و گلیسیرین برای چاقی صورت

آیا می خواهید راز داشتن پوست نرم و لطیف را بدانید؟ ترکیب گلیسیرین و گلاب تنها چیزی است که شما به آن نیاز دارید. از سال ها پیش، مردم سراسر جهان از گلاب به عنوان یک تونر پوست استفاده می کردند. هنگامی که گلاب با گلیسیرین ترکیب می شود، پوست را سالم و شاداب می کند.

چگونه والدین خوبی برای فرزندان خود باشید؟

والدین تمام تلاش خود را می کنند تا وظایف خود را در قبال فرزندانشان به نحو احسنت انجام دهند. اگر در معرض سوء استفاده از توانایی های خود هستید، فهرستی از آنچه که قبلا انجام داده اید، تهیه کنید. گاهی تغییرات کوچک تاثیرات زیادی دارند، راه های عملی زیر به شما کمک می کند تا یک والد بهتر باشید:

نقش خانواده در جلوگیری از اعتیاد نوجوانان

متاسفانه در حال حاضر، مشاهده می کنیم که تعدادی از نوجوانان در اثر مصرف مواد مخدر جان خود را از دست می دهند و خانواده های خود را داغدار می کنند. اعتیاد، یک بیماری مبتنی بر ناهنجاری های بیوشیمیایی است و باید به عنوان یک بیماری درمان شود، نه یک جرم. علت شایع آن اختلالات بیوشیمیایی، فروپاشی خانواده و عدم آموزش صحیح می باشد.