دسته: پوست و مو

درمان های خانگی برای رفع بوی بدن

بوی بدن به بویی اشاره می کند که از بدن فرد منتقل می شود. اگر این بو بد باشد اغلب باعث عصبانیت فرد و اطرافیانش می شود. این بو ممکن است از پوست، دهان، ناحیه تناسلی، زیر بغل و یا سایر قسمت های بدن باشد. در واقع، بدن از خود هیچ بویی ندارد، زیرا عرقی که از بدن تولید می شود از نمک و

رفع قرمزی پوست صورت

قرمزی پوست صورت تأثیر مستقیمی بر زیبایی صورت دارد، به همین دلیل افراد برای رفع آن تلاش بسیاری می کنند. اگر پوست صورتتان قرمز می شود، ممکن است تشخیص علت دقیق آن دشوار باشد. بعضی افراد به طور طبیعی بیشتر از دیگران سرخ می شوند، بعضی افراد ممکن است از سوزش بیش از حد و یا قرار گرفتن در معرض آفتاب قرمز شوند.

بهترین گیاهان دارویی برای اختلالات پوستی و سلامتی

بسیاری از افراد برای درمان بعضی بیماری های شایع از گیاهان استفاده می کنند، زیرا بسیاری از آن ها خواص درمانی دارند. در واقع گیاهان می توانند یک روش ارزان قیمت باشند که عوارض جانبی هم ندارند. تعدادی از گیاهان دارویی ضد التهاب، محرک، آنتی اکسیدان، آنتی باکتریال، ضد ویروس، ضد انعقاد و آرامبخش هستند که باعث می شوند برای طیف وسیعی از شرایط

درمان تیرگی زیر بغل

تیرگی زیر بغل مشکل رایجی است که بسیاری از مردم با آن مواجه هستند. تیرگی زیر بغل می تواند به عنوان رنگ تیره پوست در ناحیه زیر بغل نسبت به بقیه بدن تعریف شود. تیرگی زیر بغل اغلب در افراد مبتلا به دیابت نوع دو دیده می شود، زیرا واکنش انسولین برای تولید بیشتر ملانین، باعث تیره شدن پوست می گردد.

خواص روغن کرچک برای موی سر

موی سر ممکن است با مشکلاتی همچون مو خوره ریزش مو، خشکی مو و ... روبرو شود ولی روغن کرچک تقریبا هر مشکلی را حل می کند. روغن کرچک حاوی مواد مغذی بسیاری مانند ویتامین E، امگا ۹ و ۶ اسید چرب و پروتئین می باشد که برای حفظ موهای سالم ایده آل است.

اکستنشن مو چیست و اکستنشن مو در خانه

اکستنشن مو روشی است که برای بلند کردن موها یا پُرپشت کردن آن ها از اضافه کردن موهای طبیعی یا موهای مصنوعی استفاده می کند. بنابراین اکستنشن مو به دو نوع مختلف تقسیم می شوند: مصنوعی یا طبیعی. برای اکستنشن مو نکات زیر را در نظر بگیرید:

علت پوسته شدن ناخن‌

پوسته شدن ناخن‌ ها مشکلی رایج است که ممکن است برای همه گروه‌ های سنی اتفاق بیفتد. گاهی ممکن است علت آن اختلالات هورمونی باشد که برای رفع آن باید به پزشک مراجعه کنید اما گاهی مصرف برخی ویتامین‌ ها و مواد معدنی می‌ تواند مشکل را حل کند.