دسته: دهان و دندان

راه های رفع خشکی لب

برخی افراد گمان می کنند که خشک شدن و ترک خوردن پوست لب تنها در زمستان رخ می‌ دهد، در صورتی که این تصور کاملاً اشتباه است و اگر از پوست لب هایتان مراقبت نکنید در هر زمانی از طول سال ممکن است به این عارضه دچار شوید. لب‌ ها غدد تولید چربی ندارند و همواره در معرض هوا و مواد شیمیایی قرار دارند.

چرا دهان کودک بوی بد می گیرد؟

نگهداری فرزند آسان نیست، بوی بد دهان را که به معادله اضافه کنید سخت تر هم می شود. بوی بد دهان چیزی است که برای همۀ ما اتفاق افتاده است. در بیشتر موارد، این وضعیت کوتاه مدت است و در عرض یک یا دو روز از بین می رود. ولی در بعضی مواقع، ممکن است مداخله دندانپزشک یا پزشک مورد نیاز باشد.

راههای ضد عفونی کردن مسواک

مطمئنا شما هم مانند بسیاری از افراد هر روز صبح دندان های خود را مسواک می زنید. میلیون ها باکتری در دهان ما رشد می کند و این یکی از دلایلی است که ما هر روز صبح دندانهایمان را مسواک می زنیم. اما این میکروب ها کجا هستند؟ بعضی از میکروب ها تخلیه می شوند، اما خیلی از آنها در مسواک باقی می ماند.

ترفندهای طبیعی برای سفید کردن دندان

لبخند تاثیر بالایی در زیبایی چهره دارد که ناشی از دندان های زیبا می باشد. دندان های زیبا به فرد اعتماد به نفس می دهد و فرد می تواند همیشه لبخند به چهره داشته باشد. اگر می خواهید دندان های سفید داشته باشید عادت های زیر را انجام دهید: